قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
جلال جلالی زاده: نامه‌ی محسن به فائزه عذر بدتر از گناه است/ با خانم هاشمی مخالفم، اما هرکسی آزاد است اظهار نظر کند

جلال جلالی زاده: نامه‌ی محسن به فائزه عذر بدتر از گناه است/ با خانم هاشمی مخالفم، اما هرکسی آزاد است اظهار نظر کند

نماینده مجلس ششم گفت: به نظر من نامه محسن هاشمی به خواهرش عذر بدتر از گناه است. آنها می‌توانستند مسائل را بین خودشان مطرح و حل کنند. مطرح شدن چنین مباحثی نشان می دهد که در بین این خانواده فاصله ایجاد شده است.

جلال جلالی زاده، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا با اشاره به اظهارات فائزه هاشمی رفسنجانی گفت: هر کسی در اظهارنظر آزاد بوده که البته مصالح و امنیت کشور هم مهم است. همچنین باید به این موضوع هم توجه شود که چرا باید وضعیت به گونه‌ای شود که در میان خانواده هاشمی رفسنجانی هم افراد چنین اظهار نظرهایی کنند؟ خانواده ‌ای که از زمان انقلاب تا به امروز در کشور مسئولیت های مختلفی را از نزدیک شاهد بودند.

وی ادامه داد: معتقدم فضا باید به گونه‌ای فراهم شود که افراد بتوانند در رسانه های داخلی به صورت آزاد مسائل خود را مطرح کنند، البته گاهی حب و بغض‌ها و موضع گیری‌ها و اهانت‌ها موجب می شود که افراد به سمت تندروی و افراط  بروند.

نماینده مجلس ششم گفت: به نظر من نامه محسن هاشمی به خواهرش عذر بدتر از گناه است. آنها می‌توانستند مسائل را بین خودشان مطرح و حل کنند. مطرح شدن چنین مباحثی نشان می دهد که در بین این خانواده فاصله ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: بنده در وحله اول معتقدم که هرکسی باید برای اظهار نظر آزاد باشد. اما من با نظر خانم هاشمی مخالفم. اینکه کشور خارجی را به کشور خودمان ترجیح دهیم و یا بخواهیم روزنه‌های آزادی را به واسطه عامل خارجی در کشور خود باز کنیم، من با این نظر مخالفم.

جلالی زاده گفت: اگر بحث و یا مشکلی است باید در داخل کشور خودمان حل کنیم. من فکر می‎کنم مردم ایران این درک و شعور را دارند که مسائل را خودشان حل کنند. از طرفی ترامپ دیکتاتوری به تمام معنا است و حوادث اخیر و حمله هواداران به پارلمان، که محل دمکراسی و نمایندگی است، نشان داد که او  برای رأی مردم ارزشی قائل نیست. او جز به منافع خود به چیز دیگری نمی‌اندیشد.

سوال خود را مطرح کنید :


ارسال نظر