سید حسن خمینی: امام پرچم تلاقی دینداری، عزت، مبارزه با تحجر، آزادی، استقلال و معنویت در جامعه ما است

سید حسن خمینی: امام پرچم تلاقی دینداری، عزت، مبارزه با تحجر، آزادی، استقلال و معنویت در جامعه ما است

یادگار امام با تأکید بر اینکه امام گرفتار حجاب معاصریت شده است، گفت: اخیرا خدمت مقام معظم رهبری بودم و تمام مدت ایشان روی این مسأله تأکید داشت که اگر انقلاب قرار است بماند، اگر دینداری قرار است بماند، اگر اخلاق، آزادگی، استقلال و حتی تمامیت ارضی احتیاج به پرچم دارد؛ امام پرچم دینداری، عزت و استقلال در جامعه ما است و به این جهت بلند کردن این پرچم بلند آوازه کرد یک فرد نیست و بلند کردن نماد دینداری است. این شخص امروزه پرچم هویت و آینده ما است.

سید حسن خمینی: امام پرچم تلاقی دینداری، عزت، مبارزه با تحجر، آزادی، استقلال و معنویت در جامعه ما است به گزارش خبرنگار روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س)، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار با اعضای ستاد مرکزی سی و سومین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س) ضمن همدردی با آسیب دیدگان و داغداران حادثه آبادان، گفت: از خدای متعال برای درگذشتگان آنها علو درجات و برای بازماندگانشان صبر و اجر مسألت دارم. اتفاق تلخی بود و داغی بود که بر دل همه مردم ایران نشست. نشانگر ضعف ها و اشکالاتی هم بود و هست که طبیعتا باید نسبت به حل آن اقدام کنند و هرکسی در هر مسئولیتی هست تلاش کند تا ان شاء الله این حادثه درس و نقطه ای باشد بر پایان چنین حوادث غمباری که می تواند یک ملت، شهر و خانواده های بسیاری را داغدار کند.

یادگار امام افزود: همچنین تلخکامی خود را به ملت شریفمان عرضه می داریم، بابت سختی های معیشتی که هست و البته ریشه در بنیان های متفاوتی از مشکلات دارد. ریشه در دشمنی ها، تحریم ها و ناکارآمدی ها دارد. ان شاء الله مسئولین امر همتی دارند، تلاش هایی کرده اند و البته همه باید به آنها کمک کنیم تا بتوانند بار سنگین مشکلات را از دوش مردم بردارند که طبیعتا بیشتر فشار بر اقشار آسیب پذیر کشور و به تعبیر امام، مستضعفین است برداشته شود و شاهد شکوفایی اقتصادی کشورمان و نشاط بیشتر همه مردم باشیم.