تجهیزات تصفیه فاضلاب شرکت آب سازه

تجهیزات تصفیه فاضلاب شرکت آب سازه

تجهیزات تصفیه فاضلاب از مهم ترین ابزارها برای جداسازی آلاینده های موجود در فاضلاب هستند که تنوع بالایی دارند. برخی از این تجهیزات برای جمع آوری ذرات جامد و تصفیه فیزیکی کاربرد داشته و گروهی برای اجرای چندین فرایند تصفیه به کار می روند. آب سازه تولیدکننده تجهیزات تصفیه فاضلاب با بهترین متریال و بر اساس استانداردهای روز دنیا است. محصولات این مجموعه طیف گسترده ای را تجهیزات را در برگرفته و همگی به صورت اختصاصی تولید و بدون واسطه با قیمت مناسب عرضه می شوند.

تولید تجهیزات تصفیه فاضلاب آب سازه

تولید تجهیزات تصفیه فاضلاب

در تصفیه خانه ها بر اساس نوع آلاینده های موجود در فاضلاب روش ها و فرآیندهای مختلفی برای تصفیه استفاده می شود. برای پیاده سازی این فرآیندها نیاز به قطعات، ابزارها و تجهیزات متفاوتی خواهد بود که کیفیت آنها بر راندمان روش تصفیه تاثیرگذار است. تجهیزات تصفیه فاضلاب آبسازه دارای تنوع بالایی بوده و می توان آنها را به گروه های زیر دسته بندی کرد:

تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب

فاضلاب های خانگی، بهداشتی و صنعتی دارای انواع مختلفی از مواد آلاینده هستند که هر یک به شیوه های گوناگونی حذف می شوند. به همین دلیل لازم است چندین فرایند تصفیه فیزیکی، بیولوژیکی و شیمیایی بر روی آنها انجام شود تا در نهایت به خروجی مطلوب دست پیدا گردد. پکیج تصفیه فاضلاب چندین فرآیند را متناسب با نوع فاضلاب و شاخص های کیفی آن به صورت خودکار بدون دخالت دست انجام می دهند. آبسازه تولیدکننده انواع پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، پلی اتیلن و فایبرگلاس است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
 • پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی
 • پکیج تصفیه فاضلاب قالیشویی
 • پکیج تصفیه فاضلاب هتل
 • پکیج تصفیه فاضلاب کارواش
 • پکیج تصفیه فاضلاب ویلا
 • پکیج تصفیه فاضلاب دامداری
 • پکیج تصفیه فاضلاب صنایع لبنی

این پکیج ها در ظرفیت های متنوع بر اساس دبی فاضلاب ورودی طراحی و با متریال های باکیفیت تولید میشوند. از نظر جنس به کار رفته در بدنه نیز می توان این تجهیزات را در گروه های زیر دسته بندی کرد که همگی قابل تولید در مجموعه آب سازه هستند:

 • پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
 • پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن
 • پکیج تصفیه فاضلاب فایبرگلاس

پکیج تصفیه فاضلاب

تولید انواع چربی گیر

در فاضلاب های صنعتی ذرات کلوئیدی و چربی یکی از چالش های مهم در تصفیه به شمار می روند. لایه های چربی باعث گرفتگی تاسیسات و دستگاه ها شده و جداسازی آنها کمی مشکل است. به همین دلیل می توان از تجهیزاتی به نام چربی گیر برای این منظور استفاده کرد. چربی گیر فاضلاب DAF از محصولات تولید شده در آب سازه است که در ظرفیت های متنوعی ساخته شده و با گارانتی در محل نصب می شود.

انواع چربی گیر آبسازه در جنس های فلزی، فایبرگلاس و پلی اتیلن تولید شده و در برابر تماس با مواد خورنده کاملا مقاوم هستند. این تجهیزات در صنایع مختلفی کاربرد دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چربی گیر رستوران و آشپزخانه ها
 • چربی گیر فاضلاب کشتارگاه و صنایع لبنی و غذایی
 • چربی گیر فاضلاب نساجی
 • چربی گیر فاضلاب کارخانه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی
 • چربی گیر فاضلاب صنایع پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز
 • چربی گیر فاضلاب صنایع کاغذ سازی

سایر تجهیزات تصفیه فاضلاب

علاوه بر موارد فوق، شرکت آب سازه در طراحی، تولید و ساخت تجهیزات تصفیه فاضلاب از قبیل موارد زیر فعالیت دارد:

سپتیک تانک

سپتیک تانک مخازن بتنی و پلی اتیلنی هستند که از دو بخش تشکیل شده و برای جمع آوری فاضلاب و تصفیه جزئی آن استفاده می شود. انواع سپتیک تانک در ظرفیت های مختلفی تولید شده و برای مناطقی کاربرد دارند که به فاضلاب شهری متصل نیستند. فاضلاب بعد از تصفیه جزئی از این مخازن وارد چاه جذبی می شود و از این طریق مانع از ورود آلاینده ها به سفره های آب زیرزمینی خواهد شد.

سپتیک تانک های آب سازه دارای بدنه پلی اتیلن و بتنی و کامپوزیتی هستند و به صورت روکار و دفنی اجرا می شوند. ضخامت بدنه این مخازن به گونه ای محاسبه میشود که بتوانند در برابر فشارهای داخلی و خارجی مقاومت مطلوبی داشته و دچار ترک و شکستگی نشوند.

سپتیک تانک

ایستگاه پمپاژ فاضلاب

در طبقات منفی ساختمان ها فاضلاب تولیدی نمی تواند به صورت مستقیم وارد شبکه فاضلاب شهری شود. چون اختلاف سطح میان مسیر عبور این فاضلاب ها زیاد است. به همین دلیل در این شرایط می توان از ایستگاه پمپاژ فاضلاب استفاده کرد. این ایستگاه ها دارای مخزن با ظرفیت متناسب با دبی فاضلاب ورودی بوده و بعد از ورود فاضلاب توسط پمپ به بالا هدایت شده و به شبکه فاضلاب شهری منتقل می شوند.

انواع ایستگاه پمپاژ فاضلاب آب سازه با مواد بتنی و پلی اتیلنی تولید شده و برخی از آنها پرتابل هستند. ایستگاه های پمپاژ بتنی به صورت درجا ریزی تولید شده و قابلیت جا به جایی ندارند. این در حالیست که مدل های پلی اتیلنی قابلیت جا به جایی داشته و در مکان های مختلف می توان از آنها استفاده کرد.

علاوه بر موارد فوق، تجهیزات تصفیه فاضلاب آبسازه شامل موارد زیر نیز می شود:

آشغالگیر

در اغلب فاضلاب های تولیدی از واحدهای صنعتی ذرات جامد معلق وجود دارند که ورود آنها به لوله ها و تاسیسات تصفیه خانه باعث گرفتگی و انسداد می شود. آشغالگیر به تجهیزاتی گفته میشود که وظیفه آن جداسازی ذرات جامد معلق در فاضلاب است و در مرحله پیش تصفیه مورد استفاده قرار میگیرد. آشغالگیرهای آب سازه دارای انواع مختلف دستی و مکانیکی و دانه درشت است که با متریال فلزی در ابعاد متنوع تولید می شوند.

 • بلوئر هوادهی
 • پکینگ مدیا
 • دیوفیوزر هوادهی
 • فیلتر پرس
 • پمپ فاضلابی

ساخت تجهیزات تصفیه فاضلاب سفارشی

ساختار و ویژگی های تجهیزات تصفیه فاضلاب با توجه به دبی فاضلاب ورودی، شاخص های کیفی فاضلاب، کیفیت خروجی مورد نظر و شرایط محیط تغییر کند. به همین دلیل قبل از ساخت این تجهیزات تیمی از مهندسین آب سازه به طور دقیق فاکتورهای مختلف را آنالیز نموده و به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی محصول را طراحی و تولید می کنند.

تولید تجهیزات تصفیه فضالاب با گارانتی

استفاده از متریال های باکیفیت، طراحی اختصاصی دستگاه بر اساس شرایط محیط و تولید آنها با استانداردهای روز دنیا همگی باعث شده اند تا محصولات آب سازه کیفیت تضمین شده داشته باشند. علاوه براین، بعد از ساخت تجهیزات نصب آنها نیز توسط افراد متخصص و باتجربه انجام شده و نحوه استفاده از آنها نیز آموزش داده میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید تجهیزات تصفیه فاضلاب می توانید نام آب سازه را در اینترنت جستجو کنید.