رژلب دائم چیست؟

رژلب دائم چیست؟

رژلب دائم چیست؟ تاتویی است که سبب تغییر رنگ لب می شود و پس از انجام آن سایز لب بزرگتر به نظر می رسد و یک آرایش دائمی به حساب می آید. لب ها از بارزترین ویژگی های صورت به حساب می آیند که کوچکترین تغییری در آن ها، تاثیر بسیار زیادی بر روی چهره شما خواهد داشت. لب ها دائما در حال حرکت هستند و همین توجه زیادی را به خود جلب می کنند. این روش برای افرادی که لب های کمرنگی دارند و یا عدم تقارن زیادی در لب خود حس می کنند، بسیار مناسب می باشد و سبب خوش فرمی لبان می شود. این متد با استفاده از ابزار شیدینگ و پیگمنتیشن رنگدانه های دائمی را در لایه های وارد و تثبیت می کنند.

برای انجام رژلب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. قبل از انجام این کار حتما باید پاسخ سوال مزایا و معایب رژ لب دائم چیست؟ را مطالعه کنید. همچنین اگر خواستار آموزش این تکنیک هستید می توانید به بهترین مرکز آموزش رژ لب دائم در غرب تهران یعنی آکادمی مریم حمزه ای مراجعه نمایید. آکادمی مریم حمزه ای در تهران و مشهد و شیراز شعبه دارد. به همین دلیل با توجه به مسیر رفت و آمدتان می توانید در بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد شرکت نمایید.

هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران

هزینه تتو رژ لب در بهترین مرکز تخصصی تهران موضوعی است که برای اغلب زیباجویان حائز اهمیت است. اگر به دنبال هزینه رژ لب دائم می باشید حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که کار باکیفیت نیازمند مواد عالی و سال ها تجربه متخصص را دارد. روش انجام تتو لب و یا شیدینگ لب به این صورت است که رنگدانه ها به اولین لایه زیر پوست لب تزریق می شوند مثل رنگ صورتی یا کالباسی برای رژ لب دائم صورتی. در مرحله اول باید یک متخصص ماهر را انتخاب کنید و از او کمک بگیرید. حتما با تحقیق و وقت گذاشتن کافی از انتخاب یک متخصص ماهر اطمینان پیدا کنید.

در مرحله بعدی باید رژلب مد نظر و شکل لب مناسب یا در صورت تمایل هزینه خط لب دائم خود را با کمک مشاور پیدا کنید. علاوه بر سلیقه خود، حتما باید به تناژ پوست خود توجه کافی داشته باشید. سپس بی حسی انجام می شود و در مرحله بعد رنگدانه ها تزریق می شوند. با توجه به قرارگیری لب بر روی صورت که بارز ترین قسمت بدن می باشد. حتما به یک متخصص با تجربه مراجعه کنید تا کوچکترین اشتباهی در رژلب دائمی شما بوجود نیاید.

ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن

ترمیم رژ لب دائم و هزینه آن کاملا بستگی به محل انجام کار دارد. حتما با تحقیق و بررسی و دیدن نمونه کار یا عکس رژلب دائم دست به انتخاب مرکز مناسب برای ترمیم رژلب دائم خود بزنید. به خاطر قرار گیری لب در چهره، کوچکترین تغییری در لب ها بعد از ترمیم رژ لب دائم بسیار بارز خواهد بود. پس حتما به فرد متخصصی مراجعه کنید تا از سلامت و زیبایی لب هایتان بعد انجام تتو مطمئن شوید. رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد توسط دانش آموختگان مریم حمزه ای انجام می گردد. رنگ رژ لب دائمی کالباسی یکی از پرطرفدارترین رنگ هایی است که از سوی زیباجویان انتخاب می شود. ترمیم تاتو رژ لب طبیعی مانند تتو رژ لب برای اولین بار تمام مراحل بی حسی، تزریق رنگدانه و تنظیم نهایی رنگدانه را دارد.

حتما بعد از اتمام کار باید مراقبت های بعد از ترمیم انجام شود تا به نتیجه دلخواه دست یافت. هزینه های ترمیم رژ لب دائم بسته به منطقه و سالنی که به آن مراجعه می کنید متغیر است. برای انجام ترمیم نیز مثل مرحله اول تمام آماده سازی ها و مقدمات مثل بی حسی موضعی انجام می شود و تمام ابزار و مواد اولیه مجددا احتیاج پیدا می کنید. مراحل تزریق رژ لب دائمی چگونه است؟ باید طبق اصول این کار و با رعایت بهداشت انجام شود.

اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی

اصلاح رنگ لب و زیبایی همیشگی دو مقوله درهم تنیده هستند. در رژلب دایم رنگدانه ها، در اولین لایه لب وارد می شوند و این موضوع زیبایی همیشگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. رنگ تتو با توجه به پوست و سلیقه شما انتخاب می شود. حتما قبل انتخاب رنگ مد نظر خود برای تتو، با فردی متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید رنگ انتخابی با پوستتان، هماهنگی دارد مثلا یا صورتی. رژلب دائمی لب که با نام تتو لب هم شناخته می شود، راه حل مناسب برای افرادیست که دوست دارند لب هایشان به طور دائم رنگ داشته باشند و با ماندگاری تاتو رژ لب بعد از غذا خوردن، نوشیدن، شستن صورت و یا حمام رفتن نیز لب هایشان، رنگ زیبایش را حفظ کند. برای ریموو تتو حتما از قبل به بررسی بهترین سالن ها بپردازید.

دیدن عکس تاتو لب قبل و بعد می تواند شما را در این امر یاری کند. برای انجام رژ لب دائم باید به مرکز تخصصی مراجعه نمایید که دارای پرسنل مجرب باشد. همچنین دارا بودن مدرک نشان دهنده گذراندن دوره های حرفه ای می باشد. به همین دلیل مرکز تخصصی را انتخاب نمایید که پرسنل آن مدرک خود را از بهترین مرکز دوره های آموزش رژ لب دائم تهران و مشهد دریافت کرده باشند. مهارت مستر یا تتو آرتیست تضمین زیبایی نتیجه نهایی مدل رژلب دائم می باشد. اینکه رنگ اصلی تاتو لب کی مشخص میشود زمان مشخصی ندارد ولی به طور معمول چند هفته بعد رنگ لب ها حالت طبیعی پیدا می کنند. حکم شرعی رژ لب دائم چیست؟ چون رنگدانه ها به زیر پوست تزریق می شوند، هیچ مانعی برای وضو و غسل ایجاد نمی کنند.

ماندگاری رژلب دائم

ماندگاری رژلب دائم از مهم ترین دغدغه های زیباجویان است. استفاده از رژ لب جزو روتین های آرایشی روزانه میباشد و داشتن لب هایی خوشرنگ باعث سرزندگی و شادابی چهره میشود. یکی دیگر از تکنیک های آرایش دائم انجام رژلب دایمی لب می باشد تا بانوان از زدن روزانه رژلب راحت شوند و لب هایشان همیشه رنگ زیبای و رژ دائمی داشته باشد. میزان ماندگاری رژ لب دائم تقریبا زیاد است. ولی رعایت نکات مراقبت بعد از رژ لب دائم ، باعث میشود تا ماندگاری تاتو رژ لب رنگ افزایش یابد و نباید کوتاهی در رعایت نکات مراقبتی انجام شود.

همچنین دقت داشته باشید که عمق نفوذ رنگ و کیفیت رنگ تزریق شده، تاثیر بسیار زیادی در مدت زمان ماندگاری دارد. و توصیه میکنیم به مراکز معتبری مراجعه کنید که از رنگ های باکیفیت استفاده میکنند و رضایت مشتری هایشان را جلب کرده اند. ماندگاری تتو رژ لب در حالت کلی ۵ تا ۱۰ سال است اما این مقدار به چند عامل بستگی دارد از جمله:

• رنگدانه ها: اگر کیفیت رنگ دانه های استفاده شده بالا باشد ماندگاری تتو بیشتر می شود.

• نوع پوست: عموما رژلب دایم در پوست های خشک مدت بیشتری ماندگاری دارد و در پوست های چرب رنگدانه زودتر پاک شده یا پخش می شود.

• مراقبت بعد از تتو: در صورتی که مراقبت های بعد از تتو را به طور کامل انجام دهیم میزان عمر و ماندگاری رنگ لب خود را بالا میبریم.

• سن: در صورتی که تتو در سنین پایین انجام شود به مرور زمان و با افزایش سن دچار فرسایش می شود. در سنین بالاتر پوست لب ضخیم تر است و تتو ماندگار می شود.

منبع:

رژ لب دائم در انواع رنگ ها با بهترین کیفیت مواد و ماندگاری بالا در تهران و شیراز و مشهد