در مقابل کشوری جعلی؛ یک‌صدا باشیم – مجید مرادی

 در مقابل کشوری جعلی؛ یک‌صدا باشیم – مجید مرادی

در مقابل کشوری جعلی که جشن ملی تاریخی‌اش ایرانی‌کشی ست، یک‌صدا باشیم!.

مجید مرادی

۱- زمانی که عراق با ما می جنگید همه دنیا در کنار صدام با ما می جنگید اما زمانی که ما با اسرائیل می جنگیم همه دنیا از آمریکا و بریتانیا و فرانسه تا اردن به کمک اسرائیل می آیند. پس این‌جا یکی در برابر یکی نیست!

۲- برای نخستین بار از داخل خاک ایران هجوم نظامی به اسرائیل انجام شد تا به گفته سردار سلامی معادله جدیدی ساخته باشیم.‌

۳-نتانیاهو فکر نمی‌کرد که پاسخ ایران به جنایت هجوم موشکی به ساختمان کنسولگری ایران در قالب حمله موشکی به اهدافی در درون اراضی اشغالی انجام شود.

۴- واکنش ایران به جنایت رژیم خبیث اسرائیل، مشروع، محدود و دقیق و هدفمند و عاقلانه بوده است.
ایران قصد بازی لبه پرتگاه را ندارد و اسرائیل هم قدرت نظامی مقابله با ایران را ندارد مگر آن که قدرت های بزرگ با او همراهی کنند و آنها هم تمایل به گسترش دامنه جنگ را ندارند.

۵- اما در جنگ رسانه‌ای هم باید نگاه راهبردی داشت و توجه داشت که مشارکت و همدلی با کمپین‌های حمایتی رژیم غاصب و خبیث اسرائیل با غیرت ملی سازگاری ندارد و هیچ ایرانی غیوری خوش ندارد زیر پرچم بیگانه با مادر وطن ستیز کند. حتی اگر رژیم پهلوی حاکم بود دفاع از کشور واجب شرعی بود و دفاع رسانه ای هم مانند دفاع نظامی مهم است. در مقابل رژیم جعلی ای که نخست‌وزیر جنایتکارش همراه ملت اشغالگرش سالروز جشن ایرانی کشی را با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار می‌کنند نباید عقب نشست.

۶- به یاد دارم چند سال پیش در یادداشتی اشاره به دادرسی عادلانه در سیستم قضائی اسرائیل کردم. دوست بزرگوار آقاسیدمصطفی تاج‌زاده عزیز که برایش آرزوی آزادی عاجل دارم در خصوصی، ضمن تمجید از برجسته سازی عدالت به من تذکر داد که بعد اشغالگری و تجاوزگری رژیم اسرائیل را نادیده نگیرید و این تلقی در خواننده ایجاد نشود که شما از این رژیم غاصب تعریف می‌کنید و من هم همان‌گونه که ایشان خواسته بودند یادداشت را ویرایش کردم.
در رسانه‌ها دروازه‌بان وطن باشیم.