عجیب‌ترین ساعت دنیا توسط تسلا ساخته شد + عکس

عجیب‌ترین ساعت دنیا توسط تسلا ساخته شد + عکس

ساعت جدید تسلا از طراحی ساعت‌های کلاسیک الهام گرفته است. در این محصول، ۶ صفحه‌نمایش رنگی IPS در ۶ پوشش شیشه‌ای کوارتز قرار گرفته‌اند. پایه‌ی ساعت از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و یک اسپیکر و یک پورت Type-C را در خود جای داده است.

عجیب‌ترین ساعت دنیا توسط تسلا ساخته شد + عکس
  
ساعت هوشمند جدید تسلا با ۶ نمایشگر جداگانه و طراحی بسیار خاص رونمایی شد.

تسلا ساعت هوشمند غیرمچی جدیدش را رونمایی کرد. این محصول جدید ترکیبی از یک ساعت با صفحه‌نمایش است که چندین حالت نمایش دارد و می‌توان آن‌ها را را سفارشی کرد.

طبق زومیت به نقل از آی‌تی‌هوم، ساعت جدید تسلا از طراحی ساعت‌های کلاسیک الهام گرفته است. در این محصول، ۶ صفحه‌نمایش رنگی IPS در ۶ پوشش شیشه‌ای کوارتز قرار گرفته‌اند. پایه‌ی ساعت از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و یک اسپیکر و یک پورت Type-C را در خود جای داده است.

بالای ساعت یک دکمه‌ی کنترلی برای عملکرد آسان وجود دارد. در مورد ابعاد، طول و عرض و ارتفاع این ساعت به‌ترتیب ۲۰۴ و ۶۸ و ۷۰ میلی‌متر و وزنش ۴۷۵ گرم است.

 

ساعت تسلا 2

 

این دستگاه ۶ عدد ساعت دیجیتالی داخلی دارد که می‌توان پنج عدد از آن‌ها را سفارشی کرد. کاربران می‌توانند تصاویرشان را برای ایجاد طراحی شخصی‌سازی‌شده بارگذاری کنند. این ساعت از دو مجموعه‌تصویر سفارشی ۱۲تایی (۶ در ۲) و پخش صدا در حالت تصویر ثابت پشتیبانی می‌کند.

محصول جدید تسلا به پردازنده ساعت RTC با دقت فراوان مجهز شده است و از شبکه‌ی وای‌فای پشتیبانی می‌کند تا ساعت همیشه زمان دقیق را نمایش دهد. این ساعت حالت پخش‌کننده‌ی پویای داخلی و تراشه‌ی رمزگشایی صوتی CODEC نیز دارد که از خروجی صوتی با کیفیت ۲۴ بیتی پشتیبانی می‌کند. قیمت ساعت جدید تسلا در چین ۸۳۹ یوان (تقریباً ۱۲۰ دلار) است.